Contact

Heeft u vragen over de algemene dienstverlening van het Kenniscentrum? U kan met uw vragen  naar de balie van het Kenniscentrum komen of contact opnemen via telefoon of mail.

  • Balie: 09/332 22 91
    Interbibliothecaire uitleendienst (IBL): 09/332 51 99
  • Mail: kcgg@ugent.be

Voor vakinhoudelijke vragen kan u terecht bij onderstaande contactpersonen.

Prof. Dr. Renaat Peleman
Diensthoofd
renaat.peleman@ugent.be
09 332 54 31

Ann De Meulemeester
Beleidsmedewerker
ann2.demeulemeester@ugent.be
09 332 01 66

Nele Pauwels
Informatiedeskundige – Onderzoeksondersteuning
nele.pauwels@ugent.be
09 332 24 43

Alessia Romagnoli
Informatiemedewerker
alessia.romagnoli@ugent.be
09 332 21 58

Jürgen Goetgeluk
IT & logistiek
jurgen.goetgeluk@ugent.be
09 332 33 58

Heidi Buysse
Informatiedeskundige – Onderwijsondersteuning
Heidi.Buysse@UGent.be
09 332 54 63

Kurt Noppe
Balie
kurt.noppe@ugent.be
09 332 22 91

Cathy Bruschini
Collectiebeheer tijdschriften
cathy.bruschini@ugent.be
09 332 21 20

Marijke Salden
Documentlevering en collectiebeheer boeken
marijke.salden@ugent.be
09 332 51 99

Lynn Yzewyn
Documentlevering en collectiebeheer boeken
l.yzewyn@ugent.be
09 332 22 95